tr Turkish
ar Arabiczh-CN Chinese (Simplified)nl Dutchen Englishfr Frenchde Germanit Italianpt Portugueseru Russianes Spanishtr Turkish
Emir Dekoratif
Telefon :
+90 216 634 41 05
Adres :
Alemdağ Cad. İnkilap Mh. Ak Sanayi Sk. 2.Kısım A Blk No: 34/63 Ümraniye - İstanbul
Email :
info@emirdekoratif.com

Ferforje Merdivenler

Özel bir ferforje korkuluk, düz veya kavisli bir merdiveni güzel bir şekilde vurgulayabilir. Çarpıcı çekicilik ve çok yönlülük sunan dekoratif metal, hem ticari hem de konut alanları için popüler bir vurgu seçimidir. Tasarım ekibimiz, merdivenleri yeni bir seviyeye taşıyan yenilikçi, özel korkuluklar yaratmaktan gurur duyuyor. Stil seçenekleri sınırsızdır, ayrıca her bir ferforje projesinde kanıtlanmış üç aşamalı bir yaklaşımla kalite ve tutarlılık sağlıyoruz.

Tasarımdan Teslime: 3 Adımlı Süreç

Tasarım: Sektör lideri tasarım ekibimiz, ferforje merdiven korkuluklarının sınırsız özelleştirilmesi için yaratıcılığa ve yeteneğe sahiptir. Uzmanlarımız, alanı için mükemmel tırabzanı tasarlamak için her müşteriyle işbirliği içinde çalışır. Bütçe ve alan ihtiyaçlarıyla stil ve estetiği dengelemeye kararlı olan ekibimiz, projeyi en üst düzeye çıkarmak ve maliyetleri en aza indirmek için değer mühendisliği süreçlerini kullanır. Tasarım aşamasında, korkuluğun müşterinin benzersiz vizyonunu ve tarzını yakalamasını sağlamak için CAD çizimleri, görüntülemeler ve 3-D modelleme sağlıyoruz.

Yapım: Tüm kaplamalar ve çizimler onaylandıktan sonra; ferforje korkuluk yapılır. Her bir ferforje küpeşte son teknoloji ürünü metal tesisimizde elle kaynaklanmıştır. Kaynakçılarımız, maliyet ve tasarım dahil tüm proje parametrelerini karşılayarak en yüksek kalitede metal işleri yaratmak için kapsamlı beceri ve endüstri bilgisinden yararlanır.

Kurulum: Her projede müşteri memnuniyetini ve zamanında teslimatı taahhüt ediyoruz. Böylelikle ferforje küpeşte teslimatının üçüncü ve son adımını basitleştiriyoruz. Anahtar teslimi kurulum sürecimiz sayesinde, komple merdiven ve tırabzan şantiyeye teslim edilir ve uzman ekibimiz tarafından kurulur.

Bizi sosyal medyada takip etmeniz için bir çok nedeniniz var.

Hızlı Menu
Hakkımızda
Ürün Grupları
İletişim Bilgileri

2021 Copyright @ Web Tasarım İstanbul Web Tasarımı

İletişime Geç
Merhaba; Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba; Size nasıl yardımcı olabilirim?